2 października, 2025 Mediateka wita klasę 1D W piątek 24 września klasa 1d była razem z p. E. Misiewicz oraz p. M. Janas w Mediatece na pl.Teatralnym. Dzieci zrobiły piękne zakładki do książek oraz poznały: – rodzaje zakładek i ich funkcje, – odpowiadały na pytania, – origami d Zdjęcie 1 z 17