• Zajęcia pozalekcyjne dla uczniów rozwijające ich zainteresowania

        •  

          Lp.

          Nazwa zajęć

          prowadzący

          dzień

          godz./sala

          1.

          Koło plastyczne

          kl. 1 - 3

          Maria Wyszyńska

          środa

          czwartek

          9.00 – 10.00

          11.30 – 12.30

          s. 13

          2.

          Zajęcia kreatywne

          kl.1 - 3

          Elżbieta Bickmann

          wtorek

          piątek

          11.30 – 12.30

          8.00 – 9.00

          3.

          Klub miłośników gier planszowych
          i karcianych kl. 4             

          Magda Bednarska

          poniedziałek

          13.45 – 14.30

          s. 76

          4.

          Koło teatralne dla

          kl. 1

          kl. 2 - 3

          Grażyna Baszczyńska,

          Bogusława Józefowska

          czwartek

          naprzemiennie co drugi tydzień

          12.45 – 13.30

          mała sala gimnastyczna

          5.

          Koło złamanego pióra
          kl. 4

          Olga Matyjaszczyk

          poniedziałek

          14.35 – 15.20

          s. 77

          6.

          Koło myślenia wizualnego
          kl. 7 i 8

          Renata Gizler

          poniedziałek

          15.20 – 16.00

          s.16 przy Al. Pracy

          7.

          Zajęcia artystyczne

          kl. gimnazjalne

          Anna Chochowska

           

          wtorek

          15.25 – 16.20

          s. 18

          8.

          Koło regionalne

          kl. 4 - 8

          Anna Chochowska

          piątek

          13.45 – 14.30

          s.77

          9.

          Warsztaty plastyczne

          kl. 4 i 5

          Aneta Niedośpiał

          piątek

          8.55 – 9.40

          s. 91

          10.

          Koło plastyczne

          kl. 6 i 7

          Aneta Niedośpiał

          czwartek

          7.00 – 7.45

          s. 18 przy Al. Pracy

          11.

          Chór szkolny   

          Irmina Zakowicz

          środa kl. 1 – 3

          czwartek kl. 4 - 7

          13.40 – 14.25

          14.30 – 15.15

          s. 91

          12.

          Koło modelarskie

          kl. 4 - 6

          Andrzej Lichwa

          wtorek

          14.35 – 15.20

          s.91

          13.

          Koło przyjaciół biblioteki kl. 4 -5

          Magda Dębska

          czwartek

          13.45 – 14.30

          biblioteka

          14.

          Grupa kreatywna DI

          Katarzyna Burak

          Małgorzata Skórniak

          wtorek

          14.35 – 15.30

          15.

          AZS Wrocław – siatkówka kl. 3

          Tomasz  Zdybek

          wtorek

          czwartek

          15.30 – 17.00

          16.00 – 17.30

          sala gimnast.

          16.

          Koszykówka

          kl. 2

          kl.1

          Anna Zabojszcza

          poniedziałek

           

          14.30 – 15.15

          15.15 – 16.20

              sala gimnast.

          17.

          Bule petanque

          kl. 6 -8 i gimnazjum

           

          Karolina Więckowska

          poniedziałek

          14.35 – 15.35

          budynek przy
          Al. Pracy

          18.

          Frisbee

          kl. 5 -8 i gimnazjum

          Michał Dul

          poniedziałek

          piątek

          15.45 – 17.00

          sala gimnast.
           przy Al. Pracy

          19.

          Tenis ziemny

          kl. 4

          Adam Musiał

          środa

          14.30 – 15.15

          sala gimnast.