• Zajęcia pozalekcyjne

          • Zajęcia pozalekcyjne dla uczniów rozwijające ich zainteresowania

          •  

            Lp.

            Nazwa zajęć

            prowadzący

            dzień

            godz./sala

            1.

            Koło plastyczne

            kl. 1 - 3

            Maria Wyszyńska

            środa

            czwartek

            9.00 – 10.00

            11.30 – 12.30

            s. 13

            2.

            Zajęcia kreatywne

            kl.1 - 3

            Elżbieta Bickmann

            wtorek

            piątek

            11.30 – 12.30

            8.00 – 9.00

            3.

            Klub miłośników gier planszowych
            i karcianych kl. 4             

            Magda Bednarska

            poniedziałek

            13.45 – 14.30

            s. 76

            4.

            Koło teatralne dla

            kl. 1

            kl. 2 - 3

            Grażyna Baszczyńska,

            Bogusława Józefowska

            czwartek

            naprzemiennie co drugi tydzień

            12.45 – 13.30

            mała sala gimnastyczna

            5.

            Koło złamanego pióra
            kl. 4

            Olga Matyjaszczyk

            poniedziałek

            14.35 – 15.20

            s. 77

            6.

            Koło myślenia wizualnego
            kl. 7 i 8

            Renata Gizler

            poniedziałek

            15.20 – 16.00

            s.16 przy Al. Pracy

            7.

            Zajęcia artystyczne

            kl. gimnazjalne

            Anna Chochowska

             

            wtorek

            15.25 – 16.20

            s. 18

            8.

            Koło regionalne

            kl. 4 - 8

            Anna Chochowska

            piątek

            13.45 – 14.30

            s.77

            9.

            Warsztaty plastyczne

            kl. 4 i 5

            Aneta Niedośpiał

            piątek

            8.55 – 9.40

            s. 91

            10.

            Koło plastyczne

            kl. 6 i 7

            Aneta Niedośpiał

            czwartek

            7.00 – 7.45

            s. 18 przy Al. Pracy

            11.

            Chór szkolny   

            Irmina Zakowicz

            środa kl. 1 – 3

            czwartek kl. 4 - 7

            13.40 – 14.25

            14.30 – 15.15

            s. 91

            12.

            Koło modelarskie

            kl. 4 - 6

            Andrzej Lichwa

            wtorek

            14.35 – 15.20

            s.91

            13.

            Koło przyjaciół biblioteki kl. 4 -5

            Magda Dębska

            czwartek

            13.45 – 14.30

            biblioteka

            14.

            Grupa kreatywna DI

            Katarzyna Burak

            Małgorzata Skórniak

            wtorek

            14.35 – 15.30

            15.

            AZS Wrocław – siatkówka kl. 3

            Tomasz  Zdybek

            wtorek

            czwartek

            15.30 – 17.00

            16.00 – 17.30

            sala gimnast.

            16.

            Koszykówka

            kl. 2

            kl.1

            Anna Zabojszcza

            poniedziałek

             

            14.30 – 15.15

            15.15 – 16.20

                sala gimnast.

            17.

            Bule petanque

            kl. 6 -8 i gimnazjum

             

            Karolina Więckowska

            poniedziałek

            14.35 – 15.35

            budynek przy
            Al. Pracy

            18.

            Frisbee

            kl. 5 -8 i gimnazjum

            Michał Dul

            poniedziałek

            piątek

            15.45 – 17.00

            sala gimnast.
             przy Al. Pracy

            19.

            Tenis ziemny

            kl. 4

            Adam Musiał

            środa

            14.30 – 15.15

            sala gimnast.