W roku szkolnym 2014/2015 do naszej świetlicy zapisanych jest obecnie 188 dzieci podzielonych na siedem grup.

Nasze sukcesy w Międzyświetlicowych Konkursach w II półroczu

• "Maska karnawałowa" organizator SP 50 - Zosia Głowacka, Łucja Świerkosz, Amelia Błażałek z kl. I a zajęły II miejsce,
  • "Pojazd przyszłości" organizator SP 45 - Olaf Jurasik, Antoni Przerwa i Maciej Widera z kl. II c zdobyli zaszczytne I miejsce,
  • "Aktywne ferie we Wrocławiu" organizator Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego wyróżnienie otrzymała Zuzanna Wawruch z kl. I a,
  • "Dinozaury" organizowany przez SP 20 - Maja Świlak i Maja Wyrwał z kl. I a zajęły I miejsce, zaś Nel Matusiewicz z kl. II c II miejsce,
  • "Wrocławska dżungla" organizator SP 107 - Zuzanna Adamska z kl. 0 otrzymała III miejsce,
  • "Skrzydlate zwiastuny wiosny" organizator SP 83 - Zuzanna Bieniek kl. I a zajęła III miejsce, zaś Lena Borowiak i Amelia Błażałek z kl. I a otrzymały wyróżnienia,
  • "Co wiosną w trawie piszczy" organizator SP 63 - Zuzanna Bieniek zajęła I miejsce.

30 kwietnia 2015 r. zakończony został nasz Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny Ze starego coś nowego w tym roku pod hasłem "Zwierzęta czarnego lądu". Nadesłane z innych szkół oraz z naszej szkoły prace dzieci będzie można oglądać od 12 maja na wystawie zorganizowanej na korytarzu parteru szkoły.

23 kwietnia 2015 r. dwoje wychowanków z naszej świetlicy tj. Kasia Knapińska i Maciej Śmiejkowski z kl. III b wzięło udział w Międzyświetlicowym konkursie wiedzy ekologicznej "Przygoda z Ekoludkiem" organizowanym przez SP 90 przy ul. Orzechowej. Poziom wszystkich dzieci, które zgłosiły się na konkurs był wyrównany. Nasi uczniowie wprawdzie nie zajęli żadnego miejsca, ale byli bardzo zadowoleni i wspaniale się bawili. Do szkoły wróciły z uśmiechniętymi buziami i drobnymi upominkami.

30 kwietnia 2015 r. została zakończona akcja zbiórki karmy i kocyków dla zwierząt ze schroniska przy ul. Ślazowej. Za wszystkie dary nasi milusińscy, czworonożni przyjaciele, oraz dzieci i wychowawcy bardzo dziękują.

16 stycznia 2015 r. z okazji Święta Babci i Dziadka odbyły się w naszej świetlicy występy dzieci, które piosenką i wierszem podziękowały swoim dziadkom za ich dobroć, cierpliwość, obecność i miłość. Na koniec całej imprezy dzieci wręczyły dziadkom wcześniej wykonane na zajęciach świetlicowych kolorowe laurki z życzeniami zdrowia i 100 lat życia.

16 grudnia zakończona została przedświąteczna akcja pod hasłem "Dar Serca" , czyli zbiórka darów do Domu Samotnej Matki przy ul. Strzegomskiej. Wszystkie dary zostały 18 grudnia przekazane do Domu Samotnej Matki. Wychowawcy świetlicy bardzo dziękują wszystkim rodzicom i dzieciom za zaangażowanie w akcję i tak hojne dary, które z pewnością sprawią dużo radości dzieciom samotnych matek.

05.12.2014 r. z okazji Mikołaja dzieci ze świetlicy otrzymały prezent w postaci przedstawienia muzycznego pt. "AKUKUstyczna Republika BIMBOMbastyczna" . Dzieciom przedstawienie bardzo się podobało, co widać było po ich uśmiechach na buziach i późniejszych rozmowach już w sali z wychowawcami.

28.11.2014 r. w naszej świetlicy w holu korytarza na parterze dla dzieci odbyła się Świetlicowa Zabawa Andrzejkowa z wróżbami. Swoją obecnością zaszczyciły nas Panie z Klubu Seniora "Iskry2", które włączyły się do wspólnej zabawy i wróżb. Dzieci bawiły się wspaniale, a i zwróżb były bardzo zadowolone.