• Konkurs recytatorski

• XIX Dzielnicowy Konkurs Recytatorski dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych dzielnicy Fabryczna

Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV, V, VI szkół podstawowych z dzielnicy Wrocław-Fabryczna - zwycięzców eliminacji szkolnych.

Konkurs posiada status eliminacji dzielnicowych do etapu powiatowego.

Przewidywany termin konkursu: 23.03.2019 r. ( sobota ) godz. 9.00

Miejsce konkursu: Szkoła Podstawowa nr 109 przy ul. Inżynierskiej 54 we Wrocławiu.

• Konkurs ekologiczny

• W imieniu

DOLNOŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY

oraz

DZIEKANA WYDZIAŁU PRZYRODNICZO-TECHNICZNEGO UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO WE WROCŁAWIU

(patronów konkursu)

zapraszamy uczniów  klas siódmych i ósmych  oraz oddziałów gimnazjalnych do udziału

w   XVIII DOLNOŚLASKIM KONKURSIE EKOLOGICZNYM

(wcześniej Międzygimnazjalny Konkurs Ekologiczny)

pracownicy naukowi Uniwersytetu Przyrodniczego w jury finału konkursu

UWAGA!!! Przedłużamy zgłoszenia do 28.02.2019

Szczegóły konkursu n naszej stronie w zakładce uczniowie - konkursy

WAŻNE! Nasz konkurs zostanie zamieszczony w wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i gimnazjalnej.

Atrakcyjne nagrody dla uczniów.

*********************************************************

• 07.01.19 roku odbyły się zajęcia Mini Ratownik przeprowadzone przez Panią ze Straży Miejskiej na temat udzielania pierwszej pomocy. Druga tura będzie 18.01 dla klas pierwszych.

• Taniec moją nową pasją.

• Od tego roku szkolnego trzy klasy edukacji wczesnoszkolnej naszej szkoły objęte są programem „Taniec moją nową pasją”, co oznacza, że mają cykliczne zajęcia taneczne oraz, że dzieci będą brały udział w turniejach tańca.