• Konkurs ekologiczny

• W imieniu

DOLNOŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY

oraz

DZIEKANA WYDZIAŁU PRZYRODNICZO-TECHNICZNEGO UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO WE WROCŁAWIU

(patronów konkursu)

zapraszamy uczniów  klas siódmych i ósmych  oraz oddziałów gimnazjalnych do udziału

w   XVIII DOLNOŚLASKIM KONKURSIE EKOLOGICZNYM

(wcześniej Międzygimnazjalny Konkurs Ekologiczny)

pracownicy naukowi Uniwersytetu Przyrodniczego w jury finału konkursu

UWAGA!!! Przedłużamy zgłoszenia do 28.02.2019

Szczegóły konkursu n naszej stronie w zakładce uczniowie - konkursy

WAŻNE! Nasz konkurs zostanie zamieszczony w wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i gimnazjalnej.

Atrakcyjne nagrody dla uczniów.

*********************************************************

• 07.01.19 roku odbyły się zajęcia Mini Ratownik przeprowadzone przez Panią ze Straży Miejskiej na temat udzielania pierwszej pomocy. Druga tura będzie 18.01 dla klas pierwszych.