• Zorientowani na sport
        • Bogata biblioteka
        • Przyjazna dla dzieci i rodziców

Co nowego w szkole?
          • Uwaga strajk!

08.04.2019

Zgodnie z informacją przekazaną w mediach od poniedziałku, 08.04.2018 rozpoczął się strajk, również w naszej szkole - będzie trwał do odwołania.

Nie ma możliwości prowadzenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych –możemy zapewnić opiekę tylko najbardziej potrzebującym. Proszę postarać się zapewnić opiekę swoim dzieciom.
            Kuchnia i stołówka będzie działała normalnie, będą obiady. Ewentualny tryb rezygnacji z nich jest taki sam, jak w przypadku każdej nieobecności dziecka - trzeba rezygnację zgłosić rano do intendenta, tel. 717986839 w. 113. Będzie działał również sekretariat szkoły.
            Jeszcze raz przypominam link do miejskiej oferty zajęć dla dzieci i młodzieży podczas strajku nauczycieli:
            Jako szkoła, nie rezerwowaliśmy żadnych zajęć w mieście dla uczniów - nie będziemy mieli opiekunów na wyjścia; na niektór

• INFORMACJE DOTYCZĄCE STRAJKU

07.04.2019

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 109 przypomina, że pracownicy szkoły poprzez referendum podjęli decyzje o gotowości przystąpienia do akcji strajkowej planowanej od 8 kwietnia 2019 do odwołania.

Proszę śledzić media - informacja, że 8 kwietnia rozpoczyna się strajk nauczycieli będzie oznaczał, że nasza szkoła od poniedziałku strajkuje.

• "Zagłębianie się w zagadnienie budowy świata jest jednym z największych celów i najszlachetniejszych celów człowieka"
        • Galileusz
        • "Gdy z naturą niezwykłą i wybitną połączy się jakieś wykształcenie naukowe, wówczas zwykle powstaje coś wspaniałego i osobliwego"
        • Cyceron
        • Bądź wdzięczny za to, co masz, a będziesz miał tego więcej. Jeśli koncentrujesz się na tym, czego nie masz, nigdy nie będziesz miał wystarczająco dużo.
        • Oprah Winfrey
    • Partnerzy

Dziękujemy naszym partnerom za współpracę
      • {#1508} 1